Team

Jenaplanschool 't Vlot is de afgelopen drie jaar fors gegroeid. Van 84 kinderen in 2015 naar meer dan 130 kinderen op dit moment. 

De kinderen zijn verdeeld over twee bovenbouwen, drie middenbouwen en twee onderbouwen. Ons team ziet er alsvolgt uit:

Tamara Baron

Directeur
directie@jenaplanschool.nl  
+31505350566

Tom Verbeek

Directeur
directie@jenaplanschool.nl  
+31505350566

Lotte de Jonge

Stamgroepleider

't Rif (6,7,8)
lotte@jenaplanschool.nl  

Lisa van der Wal

Stamgroepleider

't Koraal (6,7,8)
lisa@jenaplanschool.nl  

Yvonne Lagro

Stamgroepleider

De Schatkist (3,4,5)
yvonne@jenaplanschool.nl  

Yvonne de Vries

Stamgroepleider

Het Piratenschip (3,4,5)
yvonnedv@jenaplanschool.nl  

Ingela Zeldenrust

Stamgroepleider

't Wad (3,4,5)
ingela@jenaplanschool.nl  

Essienna Lelyveld

Stamgroepleider

't Rif (6,7,8)

Maartje Lopes-Kelder

Stamgroepleider

't Strand (1,2)
maartje@jenaplanschool.nl  

Anne Lotte Hermans

Stamgroepleider

De Zeesterren (1,2)
annelotte@jenaplanschool.nl  

Mejury Boelens

Stamgroepleider

't Strand (1,2)
mejury@jenaplanschool.nl  

Daan Nooren

Vakleerkracht gym

Monika Buist

Intern Begeleider
monika@jenaplanschool.nl  

Peter Heereveld

Ondersteuning en begeleiding
peter@jenaplanschool.nl  

Lisette Middeldorp

Onderwijsassistent
lisette@jenaplanschool.nl  

Jacqueline Boereboom

Directie-assistente
jacqueline@jenaplanschool.nlb  

Herman Smit

Concierge
herman@jenaplanschool.nl